صنعت، معدن و تجارت

تعامل ذوب آهن اصفهان و شهرستان لنجان در راستای خدمت رسانی بهتر به جامعه

تعامل ذوب آهن اصفهان و شهرستان لنجان در راستای خدمت رسانی بهتر به جامعه

به گزارش اقتصاد آنلاین؛وی افزود : نقش ذوب آهن اصفهان در رشد و توسعه شهرستان لنجان و در مقیاس بزرگتر کشور ایران بر هیچ کسی پوشیده نیست. این صنعت بزرگ در بخش محیط زیست با اجرای پروژه های زیست محیطی متعدد و در زمینه مدیریت مصرف آب، با خرید پساب شهرهای مجاور کارخانه و احداث تصفیه خانه، اقدامات بسیار خوبی انجام داده که نیاز است این رویکردها به صورت مستمر ادامه داشته باشد تا نتایج آن برای مردم شهرستان لنجان ملموس تر باشد که البته این رویکردها در دوره جدید به خوبی دنبال می شود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری  شهرستان لنجان تصریح کرد : در گستره ایران اسلامی ، هر واحد صنعتی که محصولات جدید تولید کند افتخار،توانایی و غرور ملی را به تک تک هموطنان عزیزمان هدیه داده است.

 ذوب آهن اصفهان نیز با تولید محصولات استراتژیکی مانند ریل،سبد مقاطع ساختمانی و … افتخار،ایمنی و آرامش را برای هموطنان عزیزمان به ارمغان آورده است زیرا این محصولات قبلاً در لیست واردات قرار داشت اما در حال حاضر با توان و اندیشه فرزندان این مرز و بوم تولید و صادر می شود. با توجه به قرار گیری این کارخانه بزرگ در محدوده جغرافیایی شهرستان لنجان، به نوعی این دستاوردهای بزرگ با فرهنگ این شهرستان در بخش های گوناگون عجین شده است.  

محسن یونسی

یونسی بیان کرد : ذوب آهن اصفهان طی تعامل با سازمان نظام مهندسی،شهرداری ها،دهیاری ها و سایر مراجع ذیربط می تواند در راستای مقاوم سازی ساختمان ها،سبد محصولات ساختمانی خودش را بیشتر معرفی نمایند تا این محصولات استاندارد، بیش از گذشته در پروژه های گوناگون به کار گرفته شود و ما نیز به عنوان مجموعه فرمانداری شهرستان، آمادگی خودمان را در این زمینه اعلام می نماییم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا