صنعت، معدن و تجارت

 برای اولین بار یک کاندیدای ایرانی در بخش جوایز قرار دارد

 برای اولین بار یک کاندیدای ایرانی در بخش جوایز قرار دارد

این مراسم در شاخه‌های مختلف صنعت خرده‌فروشی و مراکز خرید دست به انتخاب بهترین‌های این صنعت می‌زند و امسال این مراسم با اهدای جایزه در ۲۳ شاخه متفاوت برگزار می‌شود. در این مراسم شناخته‌شده‌ترین مراکز خرید خاورمیانه و شمال افریقا در بخش‌های مختلف به رقابت می‌پردازند که در این میان مرکز تجاری اپال توانسته همراه ۹ نامزد دیگر که عمدتا از مراکز خرید مطرح کشورهای امارات و عربستان هستند در بخش «استراتژی‌ بازاریابی در جهت رضایت مشتری» به بخش نهایی راه پیدا کند.

مرکز خرید اپال به دلیل برگزاری رویدادهای مختلفی که پس از فروکش کردن پاندمی کرونا برگزار کرد، مانند تجلیل از قهرمانان و مدال‌‌آوران المپیک و پارالمپیک، جشن های شب یلدا، مراسم تجلیل از مقام مادر و بزرگداشت روز پدر به سبکی متفاوت، برنامه‌های نوروزی‌، جشنواره‌های خرید، بازگشایی شعب جدید برندها و … توانست توجه هیات داوران بین المللی را در این بخش به فعالیت‌های خود جلب کند و در فهرست نهایی  جایزه حوزه « ایونت مارکتینگ » قرار گیرد.

انجمن مراکز خرید و خرده فروشی خاورمیانه و شمال آفریقا از سال ۱۹۹۴ و با هدف معرفی و توسعه صنعت مال ها و  خرده فروشی این منطقه آغاز به فعالیت کرد و به این منظور هر ساله در ماه دسامبر میلادی اقدام به برگزاری مراسم انتخاب برترین‌های این صنعت در محدوده جغرافیایی مذکور می‌کند.

 برای اولین بار یک کاندیدای ایرانی در بخش جوایز قرار دارد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا