صنعت، معدن و تجارت

آغاز جشنواره و نمایشگاه ملی مسیر زاینده‌

آغاز جشنواره و نمایشگاه ملی مسیر زاینده‌

به گزارش اقتصاد آنلاین،  به همت شرکت فولادمبارکه ،جشنواره و رویداد ملی «مسیرزآینده» با حضور ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان کشور، ۶و۷ اسفندماه ۱۴۰۱ در دانشگاه صنعتی اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود. در این رویداد از استراتژی رشد و سیاست‌های نوآوری گروه فولاد مبارکه رونمایی می‌شود.

همچنین در حاشیه این رویداد در نمایشگاهی ۲۰۰ شرکت‌ دانش‌بنیان فعال در صنعت فولاد آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید اهالی این صنعت قرار می‌دهند.

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری، مدیران کشوری و جمعی از مدیران صنعت فولاد به همراه از جمعی از مدیران فولاد مبارکه از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

این جشنواره بزرگ‌ترین فرصت برای تعامل شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالین زیست‌بوم نوآوری با فولاد مبارکه است.

محورهای برگزاری رویداد شامل موارد زیر است: -منابع اولیه معدنی -تولید فولاد سبز -تجهیزات و فرایندهای تولیدی نوین -مواد مصرفی -انرژی -فرآوری ضایعات فرایندی و محصولات جانبی -آب -انقلاب صنعتی چهارم -محصولات فولادی پیشرفته همچنین در حاشیه این جشنواره رویدادهای متنوعی از جمله پنل هم‌اندیشی مدیران ارشد گروه فولاد مبارکه با شرکت‌های دانش‌بنیان، کارگاه مسیر موفقیت با حضور کارآفرینان برتر، تور فناورانه بازدید از فولاد مبارکه و…. برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا