تولیدات، صادرات و واردات

گام نهایی اتاق دهم در سه شهرستان دیگر

همچنین پس از اعطای اعتبارنامه هیات‌نمایندگان جدید اتاق خرمشهر، هیات‌رئیسه و رئیس جدید این اتاق با رای هیات‌نمایندگان مشخص‌شدند و سید‌مصطفی موسوی، به‌عنوان رئیس جدید اتاق خرمشهر انتخاب شد. اولین نشست هیات‌نمایندگان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر در دوره دهم برگزار شد.

در ابتدای این نشست، هانی فیصلی، رئیس پیشین اتاق خرمشهر، ضمن اعطای اعتبارنامه اعضای جدید هیات‌نمایندگان این اتاق، گفت: خرمشهر با توجه به سابقه دیرینه و پشتوانه والای تجاری، همیشه می‌تواند حرفی در خور شایسته در مسائل اقتصادی کشور و همچنین تاثیر در خط‌‌‌‌‌‌‌‌مشی رونق منطقه و استان داشته باشد.

او افزود: اتاق باید صدای فعالان اقتصادی باشد و با توجه به وظایف مشاوره‌‌‌‌‌‌‌‌ای به سه قوه، همواره نظرات کارشناسی، کاربردی و مثمرثمر را در حوزه‌های اقتصادی مختلف ارائه کند. فیصلی اظهار کرد: مجموعه مدیریتی اتاق خرمشهر، در دوره نهم تمام توان و تلاش خود را در ارائه نظرات تخصصی و موثر و همچنین رفع معضلات فعالان اقتصادی به منصه‌ظهور گذاشت و امیدواریم این تلاش مورد قبول فعالان اقتصادی قرار گرفته باشد.

در ادامه این نشست اعضای هیات‌نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر در دوره دهم، ترکیب هیات‌رئیسه جدید این اتاق را انتخاب کردند.

نوشته های مشابه

ترکیب هیات‌رئیسه جدید اتاق خرمشهر عبارتند از: سید‌مصطفی موسوی، رئیس، ماجد مطوریان‌پور، نایب‌رئیس اول، عبود طیبی، نایب‌رئیس دوم، طاهر سلیمانی، خزانه‌‌‌‌‌‌‌‌دار و سید‌هادی ادریس‌پور، منشی.

هیات‌رئیسه جدید اتاق یاسوج نیز مشخص شد، پس از ابلاغ اعتبارنامه‌‌‌‌‌‌‌‌های اعضای جدید هیات‌نمایندگان اتاق یاسوج از سوی انجمن نظارت بر دهمین دوره انتخابات اتاق‌های سراسر کشور، نخستین جلسه هیات‌نمایندگان دوره جدید اتاق یاسوج با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

ترکیب هیات‌رئیسه جدید اتاق یاسوج نیز به این‌صورت است: عبدالله قبادی، رئیس، عبدالحسین تقویان، نایب‌‌‌‌‌‌‌‌رئیس اول، فرشید عزیزی، نایب‌‌‌‌‌‌‌‌رئیس دوم، علی رکان، خزانه‌‌‌‌‌‌‌‌دار و فتاح جاودانه، منشی. عبدالله قبادی، رئیس جدید اتاق یاسوج، فعال اقتصادی شناخته‌شده در استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه صنعت و تولید است که ۱۶ سال‌ سابقه عضویت در هیات‌نمایندگان اتاق یاسوج و نایب‌‌‌‌‌‌‌‌رئیسی این اتاق را در کارنامه خود دارد و هم‌‌‌‌‌‌‌‌اکنون نیز مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور سرمایه‌گذاری است. قبادی همچنین مسوول زنجیره ارزش صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، نفت و گاز و محصولات پایین‌‌‌‌‌‌‌‌دستی آن در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا