تولیدات، صادرات و واردات

سمینار آموزشی آشنایی موسسات خیریه با قوانین و مقررات مالیاتی

در سمیناری که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، مدیران موسسات خیریه و فعالان این عرصه، ضمن آشنایی با قوانین و اصول مالیاتی مرتبط با این موسسات، فرآیندهای مربوط به اخذ مقام مشورتی از سازمان ملل‌متحد را موردبررسی قرار دادند و با معاون اداره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کل بهزیستی استان تهران به گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گو و تبادل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظر پرداختند. به گزارش روابط‌عمومی اتاق تهران، این همایش از سوی اتاق بازرگانی تهران و با همکاری اداره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کل بهزیستی استان تهران، برگزار شد و طی آنکه جمعی از مدیران و مسوولان چندین موسسه و نهاد خیریه حضور داشتند.

جهانبخش اسدنیا از کارشناسان رسمی دادگستری و پژوهشگر حوزه مالیات، پیرامون مقررات و قوانین مالیاتی که مدیران موسسات خیریه باید پیرامون آن آگاهی داشته باشند، توضیحاتی را ارائه و به پرسش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و ابهاماتی که فعالان عرصه خیریه در ارتباط با مقررات مالیاتی داشتند، پاسخ داد.

همچنین در ادامه این همایش، فرآیندهای اخذ مقام مشورتی از سازمان ملل‌متحد، از سوی محسن شیردل پژوهشگر و مشاور کسب‌وکار و توسعه پایدار، موردبررسی و تحلیل قرار گرفت و مسوولان موسسات خیریه علاقه‌مند به این بخش، با روندها و دستورالعمل‌های کسب این جایگاه آشنا شدند.

در پایان این گردهمایی، نورالدین فائقی، معاون مشارکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مردمی، موسسات غیردولتی و اشتغال اداره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کل بهزیستی استان تهران نیز با پرسش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مطرح‌شده از سوی حاضران در این جلسه پاسخ داد.

نوشته های مشابه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا