صنعت، معدن و تجارت

تیم اقتصادی دولت دیدگاه های رهبری مبنی بر مدیریت مردم بر اقتصاد را دنبال نمی‌ کنند / همچنان دولت را فربه و بزرگ تر می کنند!

تیم اقتصادی دولت دیدگاه های رهبری مبنی بر مدیریت مردم بر اقتصاد را دنبال نمی‌ کنند / همچنان دولت را فربه و بزرگ تر می کنند!

اقتصادآنلاین – پرستو بهرامی راد؛ جبار کوچکی نژاد، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با اشاره به استیضاح وزیر صمت گفت: من با استیضاح وزیر صمت موافق نبودم، اعتقاد دارم دولت آقای رییسی در حوزه صنعت و اقتصاد دچار یک مشکل اساسی است.

وی در ادامه توضیح داد: هر چه در بخش صنایع تلاش کنید، وقتی بانک یا بخش خصوصی همراه نباشند اتفاقی نمی‌افتد. همچنین شرکت‌های دولتی در وزارت کار وقتی کار را به بخش خصوصی واگذار نکنند، ما همچنان در صنعت دچار مشکل خواهیم بود.

این نماینده اظهار داشت: یعنی حتی اگر وزیر هم تغییر کند بعدی نیز دچار مشکل می شود. معتقد هستم که حوزه صنعت و اقتصاد در دولت سیزدهم دچار مشکل است و باید افرادی را به کار گیرد که به دیدگاه مقام معظم رهبری که مردم اقتصاد ایران را مدیریت کنند، نزدیک باشد. این تیم به این نگاه نزدیک نیست و به همین دلیل همچنان دولت را فربه و بزرگ‌تر می‌کنند. به همین دلیل ما هر چه پول به دست می‌آوریم، حقوق همین شرکت های دولتی و بخش های دولتی می‌شود و چیزی عاید مردم ما نمی‌شود.

او در مورد جانشین سید رضا فاطمی امین گفت: اگر رییس‌جمهور از داخل وزارت خانه کسی را به جای آقای فاطمی امین بیاورد، بهتر خواهد بود.

در خصوص کارنامه دولت سیزدهم درباره مسائل اقتصادی کوچکی‌نژاد گفت: دولت تغییراتی را انجام داده، ولی باید در حوزه اقتصادی این روند تغییرات را سرعت ببخشد. زمانی تحرکات اقتصادی دولت نمایان ‌می‌شود که دولت در درون خود تصفیه داخلی انجام دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا