صنعت، معدن و تجارت

پیشرفت پروژه های توسعه و تقویت تولید؛ ۲ رویکرد اصلی شرکت مس

پیشرفت پروژه های توسعه و تقویت تولید؛ ۲ رویکرد اصلی شرکت مس

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در بازدید از پروژه فلوتاسیون سرباره عنوان شد که این پروژه از پیشرفت خوبی برخوردار است و به یاری خداوند متعال طی هفته‌های آینده با افزایش ظرفیت تولید ۷۲ هزار تن کنسانتره مس افتتاح خواهد شد.

طرح بهره‌برداری از معدن و کارخانه تغلیظ دره‌زار پروژه دیگری بود که در جریان این سفر مورد بازدید مدیرعامل شرکت مس قرار گرفت. این طرح با برخورداری از پیشرفت قابل ملاحظه در چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد تا به ظرفیت تولید کنسانتره شرکت مس افزوده شود.

همچنین مدیرعامل شرکت مس ضمن استماع دیدگاه‌های مدیران مجتمع مس سرچشمه دستورات لازم برای تسریع در بهره‌برداری و رفع موانع تولید را صادر کرد.

از دیگر برنامه‌های بازدید مدیرعامل شرکت مس جلسه با مدیران طرح توسعه برق و بازدید از طرح‌های توسعه ای احداث نیروگاه برق به منظور تولید پایدار، دانش بنیان و  بدون قطعی در مجتمع مس سرچشمه بود.

پس از اتمام بازدید، جلسه ای با حضور مدیر مجتمع مس سرچشمه و معاون توسعه این مجتمع  تشکیل و گزارش آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌ها به مدیرعامل شرکت مس ارائه شد.   

*دیدار مدیرعامل شرکت مس با نمایندگان کارکنان در مجتمع مس سرچشمه

در خلال برنامه های بازدید، دکتر رستمی ضمن دیدار با نمایندگان کارکنان مجتمع،  پیرامون مسائل و مشکلات مطرح شده گفت‌وگو و بر حمایت از کارکنان به منظور رفع دغدغه های موجود، تاکید کرد.

دکتر رستمی در این دیدار ضمن مقایسه عملکرد ۶ ماهه نخست سال جاری در زمینه تولید و فروش با برنامه مصوب و همچنین مدت مشابه سال گذشته، عملکرد شرکت را به دلیل ثبت رکوردهای جدید تولید مثبت و قابل قبول دانست و ابراز امیدواروی کرد، با کار جهادی به عملکرد بالاتری دست یافته و رکوردهای جدیدی را در شرکت مس به ثبت  خواهیم رساند.

در ادامه مدیران مجتمع مس سرچشمه ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ دکتر رستمی ابراز امیدواری کردند با برنامه ریزی‌های صورت گرفته و همکاری و تلاش مضاعف کارکنان و کارگران در آینده نزدیک بتوانند در زمینه تولید، عملکردهای  بالاتری را در بخش تولید به ثبت رسانده و پیشرفت های چشمگیری را به منصه ظهور برسانند.

گفتنی است در جریان این سفر که روز سه شنبه ۵ مهرماه صورت گرفت، حسین احمدی عضو هیات مدیره و مدیر مجتمع مس سرچشمه، بهروز رحمتی معاون توسعه و اکتشافات، حسین تقدسی معاون مالی اقتصادی و مهدی شایسته اصل مشاور برنامه ریزی و توسعه کسب و کار، مدیرعامل شرکت ملی مس را همراهی کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا